Dyżury koordynatorki wydziałowej Erasmus+ przed rozpoczęciem semestru letniego

1. Do końca stycznia 2024 r. moje dyżury odbywają się we wtorki w godz. 13.00-14.00 (23.01., 30.01.) i są przeznaczone wyłącznie dla osób przynoszących do podpisania dokumenty, które umówią się ze mną wcześniej przez maila. Proszę pytać o mnie w pokoju 218 (Collegium Novum).
  2. W czasie zimowej sesji egzaminacyjnej nie będę do dyspozycji na wtorkowych dyżurach ze względu na mój udział w egzaminach.
  3. W przerwie międzysemestralnej odbędzie się jeden dyżur we wtorek 20.02.2024 i będzie on przeznaczony wyłącznie dla osób przynoszących do podpisania dokumenty, które umówią się ze mną wcześniej przez maila. Proszę pytać o mnie w pokoju 218 (Collegium Novum).
  4. W innych sprawach proszę o kontakt drogą mailową (adrianna.masko@amu.edu.pl) lub przez czat MS Teams. Po wcześniejszym uzgodnieniu przez maila lub czat, mogę ewentualnie porozmawiać z osobą zainteresowaną on-line przez MS Teams.

Koordynatorka ds. Programu Erasmus+

Wydział Etnolingwistyki UAM