Zasady rekrutacji na wyjazdy na studia Erasmus+ na rok akademicki 2024/2025

Szanowne Studentki, Szanowni Studenci,

osoby zainteresowane wyjazdem na studia w ramach programu Erasmus+ w przyszłym roku prosimy o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji, która będzie trwała w dniach 19.02.2024-3.03.2024 oraz 14.03.2024-21.03.2024 (rekrutacja uzupełniająca).

W osobnym wpisie poinformujemy o zaktualizowanej liście uczelni partnerskich. W tym momencie można kierować się informacjami z listy “Partnerzy Erasmus+” (stan na listopad 2022) lub mailowo zapytać o konkretną uczelnię wydziałową koordynatorkę Erasmus+ dr Adriannę Maśko (adrianna.masko@amu.edu.pl).

Oprócz wypełnienia wniosku w systemie USOSweb, kandydat/ka będzie musiał/a wypełnić formularz kwalifikacyjny (z podpisem pracownika BOS) i zostawić go na półce “Erasmus” w Biurze Obsługi WE, pokój 218, 2 piętro, Collegium Novum bl. B.

Wydrukowane formularze można pobrać w pokoju 218 lub też zgłosić się mailowo po wersję Word do dr Adrianny Maśko.